Týmy ’20

Rakeťáci

Kapitán: Martin Šnévajs

Název týmu ukazuje jeho ambice. Míří vzhůru a jeho cíle jsou vysoké. Jeho složení zaručuje dravost a nebojácnost, kterou přináší mladí členové týmu. Starší členové garantují zkušenosti a rozvahu. Tato kombinace tvoří zničující koktejl pro soupeře. Bojovou náladu a odhodlání k vítězství podporuje hit Rakeťák od skupiny Těžkej Pokondr. „Znají každou dýzu, jsou tvrdí, ale fér“, výkonem jsou vždycky profi, a nikdy amatér.

🇨🇿 Aneta Lešanská

🇨🇿 Vendula Bartošová

🇨🇿 Martina Dvořáková

🇨🇿 Adéla Zikmundová

🇨🇿 Jan Tichý

🇨🇿 Michal Marek

🇨🇿 Martin Dušek

🇳🇱 Brian Koppelaar

Infinity Team

Kapitán: Petr Šnajdr

“Do nekonečna a ještě dál” Tým Infinity je tvořený základy z prostějovských hráčů a parádně doplněn vysokými holkami z Kolína a Kutné Hory. Už tohle by měla být jejich velká výhoda a síla. Jejich ambice jsou určitě ty nejvyšší, ale také si zápasy chtějí užít.

🇨🇿 Renata Havlová

🇨🇿 Kateřina Lorencová

🇨🇿 Kateřina Tvrdíková

🇨🇿 Denisa Čejková

🇨🇿 Petr Galíček

🇨🇿 Daniel Štefák

🇨🇿 Alexandr Vyroubal

🇨🇿 Filip Dvořák

Talent U21

Kapitán: Ivo Kracík

Tým talentů do 21 let se bude v rámci Superligy připravovat na MS na Taiwanu. Bude to výborná příležitost pilovat sestavy, získat ostré lokty v osobních soubojích, skórovat proti kvalitním obráncům, ale také poučit se z chyb a samozřejmě poprat se o vítězství. Talenti očekávají, že ostatní týmy je nebudou šetřit a pořádně je prověří, protože oni sami budou chtít ukázat svoje kvality a dostat se do konečného výběru na Mistrovství Světa.

🇨🇿 Anna Literová

🇨🇿 Sára Sahatciu

🇨🇿 Vendula Jemelíková

🇨🇿 Pavlína Štěpánová

🇨🇿 Filip Šmíd

🇨🇿 Rostislav Kortus

🇨🇿 Jan Toufar

🇨🇿 Martin Jiřička

SLOVAKIA team

Kapitán: Peter Bušík

Ostrieľané družstvo spod Tatier, ktoré chce svoj výkonnostný potenciál vyskúšať aj na českej korfbalovej scéne. Po rokoch v maďarskej lige prišiel čas na zmenu a superliga je vhodným prostredím na otestovanie slovenských junákov a dievčín v novom prostredí. Družstvo je zložené z hráčov dvoch hlavných slovenských korfbalových bášt z Prievidze a Nitry, doplnené aj o legionárov z Brna. Vedené odvážnym bohatierom Sergejom z Východu. Konkrétny cieľ toto družstvo nemá, ale umiestnenie na medailovej pozícii by bolo úspechom. Hlavným dôvodom k účasti je predovšetkým poskytnutie zápasových príležitostí viacerým slovenským hráčom aj na takejto nadnárodnej scéne.

🇸🇰 Zuzana Bušíková

🇸🇰 Andrea Fialová

🇸🇰 Janka Miklovičová

🇸🇰 Lujza Mojžíšová

🇸🇰 Peter Bušík

🇸🇰 Peter Fábik

🇸🇰 Róbert Mojžíš

🇸🇰 Peter Levčík

Balluff Wroclaw

Kapitán: Iz. Kołodziejczyk

“Team from Poland is a chameleon.

Gentle like a lamb but hungry for a win like a wolf.

Flies like a butterfly humming like a bee.

Fast as a cheetah and agile as a cat.

At the same time calm and smooth like koala.”

🇵🇱 Izabela Kołodziejczyk

🇵🇱 Beata Lament

🇵🇱 Małgorzata Rosińska

🇵🇱 Natali Skórka

🇵🇱 Kamil Nowacki

🇵🇱 Marcin Nowak

🇵🇱 Marcin Wołowiec

🇵🇱 Krzysztof Rubinkowski

Znojemské vokurky

Kapitán: Jiří Podzemský

Náš tým, tým Znojmo, je složen z hráčů a hráček, kteří spolu nastupují již dlouhé roky v nejvyšší korfbalové lize. Trénují 3x týdně a dobře se znají. Zkušenost a sehranost by měla být jejich velká výhoda oproti jiným týmům. Ale to zjistíme….. V minulém ročníku jim finále o kousek uteklo, a i proto by to letos chtěli napravit a finále si zahrát. Těší se na to, že změří síly i s někým jiným než pořád s týmy z extraligy. Je to velká motivace.

🇨🇿 Lucie Šebelová

🇨🇿 Klára Zábojová

🇨🇿 Monika Mostbeková

🇨🇿 Gábina Filipovská

🇨🇿 Jiří Podzemský

🇨🇿 Ivan Žák

🇨🇿 Jakub Žák

🇨🇿 Patrik Nguyen

Crocodiles

Kapitán: Daniel Šmíd

Crocodiles, jak může název napovídat, se skládá hlavně z členů extraligového celku KCC Sokol České Budějovice. Zejména pánská část týmu je tvořena pouze krokodýli, kteří jsou doplněni holkama ze Šenova a Náchoda. Sestava se kromě absence maďarských reprezentantů velice podobá týmu Aligators, kteří loni dosáhli na první místo celé superligy, a proto se naše ambice pohybují minimálně v medailových pozicích i letos. Konkurence bude letos velká,a proto se všichni moc těšíme na kvalitní zápasy a skvělý předvedený korfbal. Oproti loňské sestavě se změnil také fakt, že nás na superligu opouští trenér Ivo Kracík, který se přesouvá na lavičku reprezentačního týmu U21.

🇨🇿 Martina Jindrová Klacková

🇨🇿 Vendula Vernarská

🇨🇿 Tereza Škrobová

🇨🇿 Jana Kohoutová

🇨🇿 Daniel Šmíd

🇨🇿 Petr Pešák

🇨🇿 Vlastimil Krejčí

🇨🇿 Aldar Tsybyktarov

RKáčka

Kapitán: Nela Kubů

Důvod proč jsme se do superligy přihlásili je, že se chceme posunout a nabrat nové zkušenosti. Náš tým je převážně složen z hráčů z Nového Lískovce. Kdybychom náš tým měli popsat jedním slovem, které nás všechny spojuje, určitě se shodneme na RKáčku. Proto jsme se rozhodli toto slovo použít jako název. A ptáte se co je RKáčko? Radost z korfbalu a náš pozápasový iontový nápoj na doplnění energie…, ale složení si necháme pro sebe.

🇨🇿 Nela Kubů

🇨🇿 Markéta Pernicová