Týmy ’20

Rakeťáci

Kapitán: Martin Šnévajs

Název týmu ukazuje jeho ambice. Míří vzhůru a jeho cíle jsou vysoké. Jeho složení zaručuje dravost a nebojácnost, kterou přináší mladí členové týmu. Starší členové garantují zkušenosti a rozvahu. Tato kombinace tvoří zničující koktejl pro soupeře. Bojovou náladu a odhodlání k vítězství podporuje hit Rakeťák od skupiny Těžkej Pokondr. „Znají každou dýzu, jsou tvrdí, ale fér“, výkonem jsou vždycky profi, a nikdy amatér.

🇨🇿 Aneta Lešanská

🇨🇿 Lenka Faltýnková

🇨🇿 Lucie Štefáková

🇨🇿 Pavlína Křížková

🇨🇿 Lucie Schönfeldová

🇨🇿 Anna Literová

🇨🇿 Jan Tichý

🇨🇿 Michal Marek

🇨🇿 Martin Lužný

🇨🇿 Vojtěch Ošťádal

🇨🇿 John Bartoš

🇳🇱 Brian Koppelaar

Infinity Team

Kapitán: Petr Šnajdr

„Do nekonečna a ještě dál” Tým Infinity je tvořený základy z prostějovských hráčů a parádně doplněn vysokými holkami z Kolína a Kutné Hory. Už tohle by měla být jejich velká výhoda a síla. Jejich ambice jsou určitě ty nejvyšší, ale také si zápasy chtějí užít.

🇨🇿 Miloslava Mensová

🇨🇿 Maťej Novák

SLOVAKIA team

Kapitán: Peter Bušík

Ostrieľané družstvo spod Tatier, ktoré chce svoj výkonnostný potenciál vyskúšať aj na českej korfbalovej scéne. Po rokoch v maďarskej lige prišiel čas na zmenu a superliga je vhodným prostredím na otestovanie slovenských junákov a dievčín v novom prostredí. Družstvo je zložené z hráčov dvoch hlavných slovenských korfbalových bášt z Prievidze a Nitry, doplnené aj o legionárov z Brna. Vedené odvážnym bohatierom Sergejom z Východu. Konkrétny cieľ toto družstvo nemá, ale umiestnenie na medailovej pozícii by bolo úspechom. Hlavným dôvodom k účasti je predovšetkým poskytnutie zápasových príležitostí viacerým slovenským hráčom aj na takejto nadnárodnej scéne.

🇸🇰 Zuzana Bušíková

🇨🇿 Karel Bašta

Znojemské vokurky

Kapitán: Jiří Podzemský

Náš tým, tým Znojmo, je složen z hráčů a hráček, kteří spolu nastupují již dlouhé roky v nejvyšší korfbalové lize. Trénují 3x týdně a dobře se znají. Zkušenost a sehranost by měla být jejich velká výhoda oproti jiným týmům. Ale to zjistíme….. V minulém ročníku jim finále o kousek uteklo, a i proto by to letos chtěli napravit a finále si zahrát. Těší se na to, že změří síly i s někým jiným než pořád s týmy z extraligy. Je to velká motivace.

🇨🇿 Lucie Šebelová

🇨🇿 Klára Zábojová

🇨🇿 Monika Mostbeková

🇨🇿 Gábina Filipovská

🇨🇿 Jiří Podzemský

🇨🇿 Ivan Žák

🇨🇿 Jakub Žák

🇨🇿 Patrik Nguyen

Crocodiles

Kapitán: Daniel Šmíd

Crocodiles, jak může název napovídat, se skládá hlavně z členů extraligového celku KCC Sokol České Budějovice. Zejména pánská část týmu je tvořena pouze krokodýli, kteří jsou doplněni holkama ze Šenova a Náchoda. Sestava se kromě absence maďarských reprezentantů velice podobá týmu Aligators, kteří loni dosáhli na první místo celé superligy, a proto se naše ambice pohybují minimálně v medailových pozicích i letos. Konkurence bude letos velká,a proto se všichni moc těšíme na kvalitní zápasy a skvělý předvedený korfbal. Oproti loňské sestavě se změnil také fakt, že nás na superligu opouští trenér Ivo Kracík, který se přesouvá na lavičku reprezentačního týmu U21.

🇨🇿 Martina Jindrová Klacková

🇨🇿 Vendula Vernarská

🇨🇿 Tereza Škrobová

🇨🇿 Jana Kohoutová

🇨🇿 Jana Šimková

🇨🇿 Hana Šimková

🇨🇿 Daniel Šmíd

🇨🇿 Petr Pešák

🇨🇿 Vlastimil Krejčí

🇨🇿 Aldar Tsybyktarov

🇨🇿 Ondřej Čierný

🇨🇿 Martin Jiřička

Tým Polska

Kapitán: Iz. Kołodziejczyk

„Team from Poland is a chameleon.

Gentle like a lamb but hungry for a win like a wolf.

Flies like a butterfly humming like a bee.

Fast as a cheetah and agile as a cat.

At the same time calm and smooth like koala.“

🇵🇱 Izabela Kołodziejczyk

🇵🇱 Beata Lament