Týmy ’19

PRO Bananas

Kapitán: David Konečný

Kapitán David Konečný trénuje hráče svého týmu již od jejich 9 let a vždy měli žluté dresy i rozcvičovací trička od žákovských kategorií. Říkal jim často, že jsou opice. Odměnou pak za vítězné zápasy byly banány. Později pak založili komunikační chat na messengeru a tento nazvali PRO Bananas, což má symbolizovat prostějovské banány. A vlastně dodnes je aktuální rčení: HOĎ TO NA BANÁNY. Tým kapitáma Konečného navíc plánuje předzápasové překvapení pro své soupeře, které chce obdarovat před každým zápasem tímto exotickým ovocem ve standardní zralosti 2, maximálně 3.

Pavla Křížková

Nikola Lorencová

Renata Havlová

Kateřina Lorencová

Kateřina Zelinková

Lucie Štefáková

Alexandr Vyroubal

Michal Marek

Martin Lužný

Petr Šnajdr

Petr Galíček

Davide Rieger

Dominik Horák

Hooks Team

Kapitán: Michael Hák

Tento tým je jedna velká otázka. Jsou v něm hráči z různých týmů po celé republice, i hráči různých věkových kategorií. Jestli to bude výhoda, či nikoli, to ukážou až zápasy.  V týmu se také představí několik reprezentantů, jenovitě Ošťádal, Tichý (SK RG Prostějov), Hák, Škrobová a Holubčíková (KC-ZŠ Šenov), Literová, Novotný, Dvořák (VKC Kolín), Štěpánová, Novotný, Martinec (SK Plhov Náchod), Jonáková, Ziegler(KK Brno), nebo Jiřička (KCC Sokol České Budějovice). Zda tento tým překvapí, se uvidí už za pár dní.  Tým je pojmenovám po hrajícím kapitánovi – Háčci.

Anna Literová

Tereza Škrobová

Denisa Sedláková

Pavlína Štěpánová

Eliška Jonáková

Lenka Macková

Denisa Čejková

Tereza Paďouková

Kateřina Tvrdíková

Michael Hák

Jan Tichý

Vojtěch Ošťádal

Martin Jiřička

Mikuláš Martinec

Jiří Ziegler

Jakub Novotný

Kryštof Hasnédl

Filip Dvořák

CZE U17 A

Kapitán: Jakub Máša

V rámci přípravy jedné z nejmladších korfbalových reprezentací ČR před MS v Eindhovenu jsme se rozhodli tyto hráče zapojit do Superligy. Cílem je získat zkušenosti proti silnějším, zkušenějším a mnohdy o dost starším soupeřům, se kterými se většina hráčů v soutěži ještě nesetkala. Kromě toho chceme, aby se hráči sehráli a v průběhu hry si na sebe zvykli. Zároveň s tím budou mít trenéři šanci pořádně poznat hráče nejen v tréninkové zátěži, ale při klasických zápasech, a tudíž i lépe vybrat závěrečných 16 hráčů, kteří budou nominováni na MS v Eindhovenu.

Nela Kubů

František Valenta

MS Team

Kapitán: Aladár Dančo

MS team –  náš tým doznal oproti extraligovému týmu jen jednu změnu a to, že ho posílí Filip Šmíd z Náchoda. Tým MS sází na klubovou sehranost a zkušenost. Myslíme jen na nejvyšší metu. Hrát finále Superligy! Nic jiného nás nezajímáv!!

Filipovszká Gabriela

Simonidesová Hana

Zábojová Klára

Šebelová Lucie

Mostbeková Monika

Nguyen Patrik

Malačka Petr

Žák Jakub

Žák Ivan

Toufar Jan

Filip Šmíd

Alligators Team

Kapitán: Ivo Kracík

Alligators jsou americkou verzí Krokodýlů z jihu Čech. Na první pohled rozdíl nepoznáš, ale hned při druhém vidíš, že tenhle tým bude hodně kousat. Kombinace dravého mládí a zároveň zkušeností posílená o pár hráčů z Maďarska bude výzvou pro každého soupeře. Alligátory poznáš podle zeleného dresu a zarputilého výrazu ve tváři. Jsou doma na Floridě, ale přijedou se ukázat na české palubovky.

Tereza Hurdálková

Denisa Kolářová

Lucie Součková

Zsófia Gáspár

Sára Tasnádi

Aneta Botková

Hana Procházková

Jana Kohoutová

Petr Pešák

Vlastimil Krejčí

Aldar Tsybyktarov

Daniel Štefák

Ondřej Čierný

Zsolt Majer

Dömötör Bottlik

Tamas Berenyi

Spice Team

Kapitán: Peter Bušík

SPICE team vychází z tradice brněnského korfbalu, kde Spice (foneticky SPAJZ) byl po mnoho let předzápasovým pozdravem brněnských družstev soupeřům, rozhodčím a divákům. Na tuto tradici navazuje několik zkušených hráčů z brněnského klubu, kteří se spojili s brněnskými mladými talenty korfbalu. V družstvu se kromě českých reprezentantů představí i hráči slovenské reprezentace, která se připravuje na historicky třetí účast Slovenska na MS, které se v létě bude konat v Jihoafrické republice.

Vendula Jemelíková

Vojtěch Vaněk

Respo Team

Kapitán: Miloslava Mensová

V Kutné Hoře zanikl před pár lety tým dospělých a od té doby se potýkáme s problémem, že hráči, kteří opustí žákovské kategorie buď přestanou hrát nebo přejdou do jiného klubu. Rozhodli jsme se to změnit a vytvořit pro naši současnou mládež možnost pokračovat v korfbale v našem klubu, a proto do příštího roku postavíme tým dospělých. Superligu bereme jako takovou přípravu na sezónu, abychom se utvrdili v tom, že hrát chceme a vyzkoušeli si pár zápasů. Jelikož máme problém s počtem hráčů, budeme hrát v jednom týmu s hráči z Maďarska. Jinak jsme fajn parta složená převážně z bývalých hráčů a trenérů mládeže, ale máme v svém kádru i aktivní hráče, kteří v posledních letech hráli v jiných klubech a rozhodli se k nám vrátit a pomoci nám. Držte nám palce, ať nás hra hlavně baví a podaří se nám v Kutné Hoře vytvořit perspektivní prostředí pro naše budoucí naděje.

Veronika Rajnyšová

Miloslava Mensová